Leveranserna av den första omgången av de nya klubbkläderna kom härom veckan. Hittills har vi fått många positiva kommentarer. Kul!
Nu är dags för nästa beställning av klubbkläder. Webbshoppen är öppen t.o.m. 8 juni kl 24.00. Produktionen är stängd i juli så leverans kommer ske i början av v. 34 lagom till Tjörn Triathlon.
Vi har beställt provkläder och provning kan göras i samband med simträningen i Sisjön ikväll (3e juni) vid 18.30.
Alla beställningar sker i vår egen webbshop och leverans direkt hem. Vi har eftersträvat hög kvalitet till en rimlig kostnad. Bland annat är alla logotyper infärgade i tyget och kommer därför inte slitas ut vid tvättning. Se sidan Klubbprylar: Klubbkläder för mer information om hur du beställer.
